Kontakt redaksjonen

Utgiver:
VB Media AS – org.nr. 997 849 167

Besøks- og postadresse:
Verkstedveien 21, 1671 Kråkerøy

Telefon:
21 42 01 91 (telefontid tir, ons, tor 09:00-13:00)

Epost
post@vbmedia.no

Gå til kundeservice >>

Vi lager Båtens Verden

… Sammen med våre lesere! Og vi vil veldig gjerne høre fra deg!

 

Erik Sandersen
// redaktør

T. 909 77 793
E: erik@vbmedia.no

 

Vetle Børresen
// ansvarlig redaktør / editor-in-chief

T. 913 41 713
E. vetle@vbmedia.no

 

Einar Schie
// journalist

T: 917 30 233
E: einar@batensverden.no

 

Bjørn Eckhardt
// redaktør BV Seil og journalist

T. 453 94 754
E. bjorn@batensverden.com

 

Trond J. Hansen
// journalist (Vestland)

T. 930 43 766
E: trond@batensverden.no

 

Irene Eckhardt
// journalist

T: 984 40 915
E: irene@b-v.no

 

Kristian Gjellestad
// foto, video og marked

T. 920 94 393
E. kristian@vbmedia.no

 

Kristian Eriksen
// art director / fotograf

T: 918 04 174
E: eriksen@vbmedia.no

 

Salg og marked:

 

Håkon Grell
// seniorrådgiver marked

T. 459 63 340 / 997 13 598
E. hg@vbmedia.no

 

Carl O. Nordengen
// mediekonsulent

T: 916 19 520
E: calle@vbmedia.no

 

Jannicke Jørstad
// kundeservice og mediekonsulent

T. 21 42 01 91
E. abo@vbmedia.no