Premiereviser norske Cormat: Under Båtmessan i Göteborg kunne Peter Johansson og Marstrand Yachts vise frem Cormate Super Utility 23 og T-27.

Premiereviser norske Cormat: Under Båtmessan i Göteborg kunne Peter Johansson og Marstrand Yachts vise frem Cormate Super Utility 23 og T-27.

Introduserer Cormate i Sverige

Marstrand Yachts har solgt Fleming og J-boats i Norge og hjemmemarkedet Sverige i årevis. Nå introduserer de også norske Cormate for det svenske markedet, og etablerer kontor i Stockholm.

Annonse

Marstrand Yachts har hovedkontor i Marstrand. Tidligere i år omtalte vi at det svenske firmaet også sikret seg agenturet på Seafaring Yachts, og første båt kommer allerede til Marstrand i løpet av få måneder, og vil ha Norgespremiere under Båter i Sjøen til høsten.

I samme periode har også Marstrand Yachts sikret seg en avtale med norske Hydro-Design og Cormate om distribusjon i Sverige, og for første gang kunne Peter Johansson presentere to av modellene under Båtmessan i Göteborg. Videre blir Cormate vist under Allt för Sjön i Stockholm.

– Vi ser at det finnes et stort marked i Sverige for disse båtene. Det er et eksklusivt produkt med høy kvalitet og finish, og med tidløse og klassiske linjer, roser Johansson.

Prøv 2 utgaver gratis!

Få en smakebit av enda mer unikt stoff fra Båtens Verden!

Nå kan du lese de to siste utgavene – helt gratis!

Se tilbud
Introduserer Cormate i Sverige | Båtens Verden